Zaznacz stronę

York Wallcoverings

Od ponad wieku firma York Wallcoverings produkuje tapety w tej samej lokalizacji, w historycznej i malowniczej dolinie Susquehanna w Pensylwanii. Dziś York jest najstarszym i największym producentem oklein ściennych w Stanach Zjednoczonych. Produkuje tapety do budynków mieszkalnych, komercyjne okleiny ścienne i naklejki ścienne, które można znaleźć w 85 krajach na całym świecie.

Czerpiąc z naszej przeszłości, Archiwa Yorku zapewniają dostęp do tysięcy projektów dokumentów pochodzących z początków XVIII wieku. Stanowią one niewyczerpane źródło inspiracji i odniesienia dla naszych artystów, projektantów i stylistów. Studio York Wallcoverings Studio, od dawna znane z innowacyjnego i doskonałego kunsztu, jest największym i najbardziej płodnym tego typu pracownią na świecie.

Firma York promuje i wdraża nowe technologie druku od chwili otwarcia, ale duma i kunszt, które istniały przez ostatnie stulecie, nadal trwają w całej naszej historycznej firmie. W ten sposób zapewniamy autentyczność stylu i najwyższą jakość produkcji. York jest jedną z niewielu firm poligraficznych na świecie,. Posiadamy i obsługujemy pięć różnych typów pras drukarskich – od rzadkich maszyn z przełomu wieków po nowoczesne maszyny cyfrowe. Każdy typ nadaje charakterystyczny wygląd gotowemu produktowi. Konserwacja tych pras i umiejętność ich używania cieszą się najwyższym szacunkiem wśród wszystkich pracowników Yorku.

 

Wyświetlanie 1–12 z 61 wyników