Zaznacz stronę

O NAS

Aterlier Home

Atelier Home – to internetowy sklep z elementami wyposażenia wnętrz takimi , jak: meble, dodatki, oświetlenie, dywany, tapety, obrazy i inne. Sklep nasz powstał z potrzeby ułatwienia klientowi o podobnym poczuciu estetyki i preferowanych przez nas stylach odnalezienie odpowiednich elementów wyposażenia.

Naszym ulubionym stylem jest styl eklektyczny, moder farmhause, klasyczny, boho. To wyraźnie widać w stylistyce naszego asortymentu. Można w nich dostrzec zamiłowanie do naturalnych materiałów, faktur i kolorystyki zaczerpniętej z natury. Ta paleta barw Ziemi pomogła nam dokonać odpowiedniego wyboru przedmiotów. W ten sposób w dobie łatwego dostępu do internetu i sklepów oferujących „wszystko i nic „ chcielibyśmy ułatwić wybór odpowiednich elementów dekoracyjnych.

Nieustannie poszukujemy nowych dostawców, nawiązujemy współpracę z artystami w poszukiwaniu oryginalnych ręcznie wykonanych przedmiotów, jak na przykład ręcznie malowane obrazy czy oryginalne grafiki , ceramika czy pojedyncze meble wykonywane przez stolarzy.

Jednakże podstawą naszego asortymentu są znane zagraniczne marki meblarskie takie, jak Wood, BePure czy Dutchbone. Nasze główne marki oświetleniowe to Lucide, NovaLuce, Trio i inne. Nasze miękkie pledy i koce dostarczane są ze Szwecji dzięki firmie Klippan Yllefabrik. Dywany między innymi od firm holenderskich , jak Brink & Campman, duńska Reza’s , naszej polskiej marki Fargotex między innymi z osobistą kolekcją Macieja Zienia , belgijska Louis De Poortere i inne. W ofercie mamy również ekskluzywne tapety , tkaniny , poduszki dekoracyjne inne elementy.

Mamy nadzieję ,że te nasze zestawienie proponowanych elementów wyposażenia ułatwią podjęcie decyzji o zakupie i znajda u Państwa uznanie i staną się częścią projektowanej prze Państwa przeszczeni życiowej.