Zaznacz stronę

ŻALUZJE DREWNIANE

ŻALUZJE DREWNIANE

Żaluzje drewniane. 

Żaluzje drewniane to bardzo praktyczny element wyposażenie współczesnych wnętrz. Służą do zacienienia pomieszczeń i ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem.  Nasze żaluzje wykonywane są z naturalnych materiałów i różnych gatunków drewna. Lamelki drewniane mogą być gładkie, bez widocznej faktury drewna. Ich wykończenie może być polakierowane satynowym lakierem podkreślającym kolor drewna. Występują również w pastelowych kolorach lakierów pokrywających lamelki. Taka kolorystyka jest praktyczna we wnętrzach z dużą ilością okien. Wówczas kolorystyka żaluzji nawiązuje do kolorystyki wnętrz co za tym idzie żaluzje staja się mniej widoczne.  

Żaluzje posiadamy zarówno w rozmiarze lamelki 25 mm, jak i tym większym rozmiarze 50 mm. Posiadają  system regulacji ustawienia lamelek pod kątem w formie sznurka, jak również taśmy w szerokiej ofercie kolorystycznej. Z reguły taśmy (szerokość 38 mm) proponowane są do żaluzji w większym rozmiarze lub z szerszymi lamelkami -50 mm.  

  Żaluzje drewniane to element wyposażenia wnętrz, który spełnia zarówno funkcję praktyczną.  Pozwalają zaciemnić wnętrze od nadmiernego nasłonecznienia a tym samym przegrzania wnętrza.  Ważny jest również ich aspekt dekoracyjny. Żaluzje drewniane występują zarówno w stylach rustykalnych, glamour, eklektycznych , jak i nowoczesnych. Mogą one nawiązywać kolorem drewna do elementów drewnianych już istniejących we wnętrzu ale równie dobrze mogą być elementem wprowadzającym kolor czy fakturę do bardziej monochromatycznych wnętrz, jako element ocieplający.  

Nasze żaluzje wykonane są z wyselekcjonowanych rodzajów drewna. Mogą być regulowane za pomocą sznurków lub patyczka sterującego. Większość kolekcji posiada oba dostępne rozmiary lamelek czyli 25mm oraz 50 mm. Ich mocowanie jest łatwe. Można wybrać mocowanie bezinwazyjne do framugi okna lub zamontować do ściany czy sufitu. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2