Zaznacz stronę

DEKORACJE ŚCIENNE

DEKORACJE ŚCIENNE

 

Dekoracje ścienne to to przede wszystkim tapety, naklejki, sztukateria oraz aluminiowe, lekkie szyny karniszowe.  

Istnieje wiele możliwości na ozdobienie naszych ścian i nadanie im wyjątkowego charakteru. Jednym z nich są tapety. Współczesne tapety charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem ale również jakością. Tapetę możemy zastosować zarówno w salonie, przedpokoju i kuchni a nawet w łazience. A to za sprawą zastosowania wysokiej jakości materiałów do produkcji, jak i specjalnego kleju.  

Tapety polecane są szczególnie do pokoi dziecięcych. Pozwalają dostosować stylistykę wnętrza do indywidualnych preferencji dziecka. To bardzo łatwy sposób na odmianę pokoju dziecięcego. Gdy dziecko dorośnie łatwo współczesne tapety odkleić i ponownie nakleić inna lub pomalować pokój farbami.  

Do pokoju dziecięcego szczególnie polecamy łatwe do zastosowania naklejki z motywami zwierzęcych przyjaciół czy innych przyjaznym dzieciom stworzeniom.  

Sztukateria to obecnie bardzo popularny element dekoracji ścian. Może mieć ona postać listew podłogowych, listew ściennych, listew gzymsowych, jak i rozet. Na szczególna uwagę zasługują również listwy karniszowe, tzw. maskownice karniszy. Dzięki nim możemy ukryć karnisz a dodatkowo podświetlić zasłony światłem z taśmy LED przyklejonej wewnątrz listwy maskującej.  

Współczesne wnętrza nie mogą również obejść się bez takiego elementu wyposażenia, jakim jest szyna karniszowa. To lekka, prawie niewidoczna szyna karniszowa montowana najczęściej do sufitu. Jest ona bardzo łatwa w montażu. Pozwala na zawieszenie zasłon czy firan. A jej użytkowanie czyli przesuwanie zasłon odbywa się gładko dzięki odpowiednio wyprofilowanych rolkach.  

Wyświetlanie 1–12 z 1388 wyników