Zaznacz stronę

DYWANY ZEWNĘTRZNE

Coraz częściej dywany zewnętrzne stają się praktycznym wyposażeniem naszego tarasu, balkonu czy innego miejsca w ogrodzie. Miejsca te służą nam do wypoczynku i relaksu. Obecnie traktujemy balkony czy tarasy jako przedłużenie naszego mieszkania, pokoju dziennego czy salonu. Dbamy w ten sposób o dobre samopoczucie nasze i naszych bliskich. Dzięki naszym dywanom mamy komfort chodzenia po miękkich powierzchniach.

Dywany  na zewnątrz koniecznie muszą być wykonane z odpornych na zmienne warunki atmosferyczne włókien syntetycznych. Odporne muszą być również   na działanie promieni UV oraz niskie temperatury.

Proponujemy Ci dywany , które posłużą przez wiele lat. Dywany na zewnątrz są bardzo łatwe w czyszczeniu. Możesz je przemyć w razie potrzeby mokrą szmatką lub nawet wyprać w pralce w temperaturze 30°C

Te, które prezentujemy  w naszym sklepie wykonane są z odpornych na wilgoć włókien winylowych a dzięki bogatej kolorystyce i wzornictwu. Łatwo możesz je dopasować  do przestrzeni wewnątrz. W zależności od potrzeb w naszym sklepie odnajdziesz dywany o różnych rozmiarach i kształtach.

Dywany zewnętrzne to oryginalny i praktyczny element naszych balkonów czy tarasów. Dzięki temu, że są one łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na wilgoć można je również śmiało stosować w łazienkach czy kuchni.

Szukając dywanu do użytku zewnętrznego, warto wybierać sprawdzone marki i najwyższej jakości materiały – tak, by mieć gwarancję trwałości przez lata. W końcu Twój balkon czy taras ma służyć odpoczynkowi.

A gdy skończą się już słoneczne dni i Twoja letnia strefa wypoczynku zapadnie w zimowy sen, z łatwością możesz przenieść wybrany dywan zewnętrzny do środka! Wystarczy jego krótka kąpiel w pralce i przez kolejne miesiące ten produkt sprawdzi się jako dywanik łazienkowy, dywan w kuchni lub chodnik w przedpokoju.

Wyświetlanie 1–12 z 36 wyników